wtorek, 9 sierpnia 2011

232. Grecja

Grecja jest taka pełna kolorów i życia. Nigdy nie byłam, przyznaję, ale z chęcią bym obejrzała pewne zakątki, nie te takie turystyczne, tylko te normalne, dla zwykłych ludzi.
Grecja - kraj bogów, słońca, oliwek i igrzysk.
To połączenie pięknej baśni i równie pięknej rzeczywistości – złoty piasek plaż zaprasza do leniuchowania, błękitne, ciepłe i czyste morze zachęca do kąpieli, a mistyczna atmosfera antycznej architektury i sztuki kusi swą wspaniałością, oryginalnością i tajemnicą.

Za oknami deszcz i nieśmiałe słońce, więc patrzę na tę pocztówkę i tak patrzę i się cieszę, chociaż z chęcią wylegiwałabym się na jakieś plaży, czyściutkiej i złotej, oraz zajadała typowe dania z kuchni greckiej..
Ehhh.. a nie urlop z deszczem :(

4 komentarze:

my world :) pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
polish.bot pisze...

świetna ta kartka :) aż chciałoby się tam pojechać :)

ayuto pisze...

Niesamowite jest to że taki mały kawałek papieru, może tak idealnie odwzorować klimat danego miejsca. Uwielbiam pocztówki z Grecji a jak je widzę to znowu mi odbija i najchętniej w te pędy, spakowałabym się i poszła do niej nawet na piechty :D

Petitek79 pisze...

Grecja zawsze mi się kojarzy z mixem niebieskiego i białego. Ale widać inne kolory również nadają świetny klimat! Super miejsce, super kartka!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...